3 Şubat 2016 Çarşamba

TATİL DÖNÜŞÜ

    Ömrümüzden on günü de şubat tatili denen zaman diliminde bırakıp geri döndük. Sevdiklerimize kavuşmak güzel, ayrılmak zordu. Allah'a şükürler olsun sağlıkları, huzurları yerinde. Biz de evimize geldik sağ selamet, daha ne olsun değil mi ?

      Eh, artık geldiğimize göre sizinle halleşip paylaşmalara devam o zaman. Biliyorsunuz minik kanaviçelerle dinleniyorum. Misafir havluları da vazgeçilmezlerim.

Bunlar da oyalanmalıklarım.  Şıkır şıkır banyolarda hangi kadın mutlu olmaz ki? minicik dokunuşlarla bunu hepimiz başarabiliriz değil mi?


        Hem banyolarımıza şenlik hem de misafirlerimize güzellik.

       Mutlulukların sizinle olması dileklerimle hoşça kalın. 

4 yorum:

 1. Çok güzeller eline sağlık annem ❤

  YanıtlaSil
 2. Sağol kızım. Daha güzelleri senin olsun inşallah

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, yeni kavuşmalara yer açan tatlı hasretleriniz olsun..El emeğinizi paylaştığınız yazılarınızı okurken, acaba yapılışına dair fotoğraf ve pratik bilgiler de paylaşsanız nasıl olur diye aklımdan geçiriyorum. Bunları herkes bilir diyeceksiniz ama yine de sizin yorumunuzla belki daha keyifli ve size özgü olur.Hayırlı ve başarılı yeni bir dönem diliyorum..Selamlar..

  YanıtlaSil
 4. Tavsiyeniz benim için kıymetli. İlginize yürekten teşekkür ederim. Daha güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle hoşça kalın.

  YanıtlaSil