12 Temmuz 2017 Çarşamba     TIRNAĞIN VARSA BAŞINI KAŞI!

      Bazen ne yapsan işin yolunda gitmiyor. Sevdiğim birkaç arkadaşıma  iğne oyası fular yaptırıp
hediye etmek istedim ancak yapacak birini bir türlü bulamayınca iş başa düştü. Yıllardır elime iğne oyası almamıştım ama ataların dediği sıra gelmişti işte. Çok acemice olsa da ortaya bunlar çıktı. E, tırnağın varsa başını kaşıyabiliyorsun.


  İnşallah severek kullanırlar. İğne oyası çalışmalarımı biraz daha ilerletmek ümidiyle hoşça kalın.

2 yorum:

  1. Bu iğne oyası ne ince iş ne göz nurudur. Yaptıklarınız çok güzel olmuş hiç mütevazi olmayın, iğne ipliğe dalından kopmuş çiçek gibi nakış yapmak kolay iş değil. Hediyeyi alanlar çok sevinmiştir, uyarlamanız da çok şık olmuş. Ben bir konuyu da paylaşmak istiyorum, yazılarınızı bolt karakterle yazmasanız ya da harf karakterini değiştirseniz çünkü biraz zor okunuyor. Tamamen bolt karakter kullanmak zaten pek önerilmiyor. Sevgilerimle...

    YanıtlaSil
  2. Tekrar hoş geldiniz sevgili Begonvil Sokağı. Doğrusu gözlerim sizi çok aradı. Tatilde olduğunuzu da düşünmedim değil. Yazı konusunda ben de çok sıkıntılıyım. Nasıl bu şekle getirmeyi başardım inanın bilemiyorum. Defalarca yazı karakterini değiştirmeyi denedim ancak bir türlü düzeltemiyorum. Bu hafta sonu oğlum gelecek inşallah. Ondan yardım alabilmeyi umuyorum. Bakalım düzeltebilecek miyiz? Gözü yormayan bir yazıya kavuşmak dileğiyle hoşça kalın.

    YanıtlaSil